↑ Terug naar trainers

Wetzel André

 
© kv mechelen

geboortedatum 3 november 1951
geboorteplaats Soerabaja  (Nederlands Indië)
nationaliteit Nederlander
trainersperiode 01-07-2005   –   21-11-2005
spelerscarrière VCS Den Haag   (1963-1970)
HFC Haarlem   (1972-1975)
FC Amsterdam   (1975-1978)
FC Den Haag   (1978-1981)
Telstar   (1981-1982)
trainerscarrière jeugdtrainer VCS Den Haag   (vanaf 1981)
technisch directeur VCS Den Haag
hoofdtrainer VCS Den Haag
Rijswijk RVC   (vanaf 1986)
Papendrecht
Wilhelmus
jeugdtrainer Quick
HVV
ASWH
assistent-trainer  FC Den Haag   (1997-2000)
assistent-trainer FC Den Bosch   (2000-2001)
assistent-trainer Oranje –23, -21 en –19 jaar   (2000-2001)
bondscoach Oranje –19-jaar   (2001-2002)
assistent-trainer Willem II   (2002-01/02/2004)
Willem II   (01/02/2004-01/07/2004)
(jeugd)trainer en scout Al-Jazeera   (01/07/2004-01/01/2005, VAE)
scout SC Feyenoord   (01/01/2005-01/07/2005)
KV Mechelen   (01/07/2005-21/11/2005
RKVV Westlandia + scout SC Feyenoord   (22/11/2005-2006)
VVV Venlo  (2006-2008)
ADO Den Haag   (2008-2009)
technisch directeur ADO Den Haag   (17/04/2009-22/12/2009)
technisch directeur Al-Jazeera   (sinds 01/12/2010, VAE)

fiche laatst bijgewerkt in november 2011