Terug naar trainers

Verkempinck Rudi

 
© kv mechelen

geboortedatum 25 februari 1966
nationaliteit Belg
trainersperiode 01-07-1998   –   01-02-1999
spelerscarrière FC Lichtervelde
FC Izegem   (1981-1982)
FC Lichtervelde
FC Roeselare   (1988-1989)
trainerscarrière Eendracht Wervik   (1989-1991)
assistent-trainer Cercle Brugge KSV   (1992-1996)
hoofdtrainer Cercle Brugge KSV   (1996-1997)
KV Mechelen   (1998-1999)
hoofd jeugdopleidingen KAA Gent  (2000-2001)
RC Gent-Zeehaven   (2001-2002)
KV Red Star Waasland   (2002-2004)
KV Kortrijk   (juni 2004-september 2004)
KFC Vigor Wuitens Hamme   (2004-2007)
KV Red Star Waasland   (2007-2008)
beloften KV Kortrijk   (2008-2009)
assisent-trainer Al Hilal   (april 2009-juni 2009, Saudi-Arabië)
assistent- en beloften-trainer KV Kortrijk   (2009-2011)
assistent-trainer Club Brugge KV   (2001-30/10/2011)
hoofdtrainer Club Brugge KV   (30/10/2011-09/11/2011)
assistent-trainer Club Brugge KV   (sinds 09/11/2011)

fiche laatst bijgewerkt in november 2011