↑ Terug naar trainers

Vanhoof Wilfried ‘Fi’

 
© kv mechelen

geboortedatum 3 juli 1941
geboorteplaats Bonheiden
nationaliteit Belg
trainersperiode 13-12-1989   –   30-06-1991
10-07-1992   –   30-06-1994
17-12-2001   –   30-06-2002
spelerscarrière RFC Malinois   (1952-1971)
trainerscarrière jeugd KV Mechelen   (1971-976)
FC Tremelo   (1976-1978)
Sporting Mechelen   (1978-1980)
assistent-trainer KV Mechelen   (1980-13/12/1989)
hoofdtrainer KV Mechelen   (13/12/1989-30/06/1991)
assistent-trainer KV Mechelen   (1991-1992)
hoofdtrainer KV Mechelen   (10/07/1992-30/06/1994)
KSC Lokeren   (1995 – 15/08/1997)
KFC Olympia Wilrijk  (1998-1999)
assistent-trainer KV Mechelen  (januari 2001-16/12/2001)
hoofdtrainer KV Mechelen   (17/12/2001-30/06/2002)
sportief adviseur KV Mechelen   (01/07/2002-11/12/2002)
assistent-trainer KV Mechelen   (12/12/2002-2003)
sportief directeur KV Mechelen   (sinds 2003)
palmares bij KVM bekerfinale in 1967   (als speler)
bekerfinale in 1991   (als trainer)
kampioen tweede nationale 2002   (als trainer)

fiche laatst bijgewerkt in november 2011