↑ Terug naar trainers

Vande Velde Rik


© kv mechelen

geboortedatum 6 september 1963
geboorteplaats Waregem
nationaliteit Belg
trainersperiode 01-07-2004   –   24-01-2005 
spelerscarrière KSV Waregem   (1980-1985)
SC Wielsbeke   (1985-1989)
KFC Vigor Wuitens Hamme   (1989-1994)
K. Racing Waregem   (1994-1996)
trainerscarrière jeugd- en hoofdtrainer KSV Waregem   (1997-1998)
KSK Ronse   (1998-2000)
KSV Ingelmunster   (2000-2002)       
assistent-trainer K. Lierse SK   (2002-2004)
KV Mechelen   (2004-2005)
KV Oostende   (2005-2006)
assistent-trainer SV Zulte-Waregem   (2006-2007)
KFC Vigor Wuitens Hamme   (2007-2008)
scout RSC Anderlecht   (sinds 2008)

fiche laatst bijgewerkt in november 2011