↑ Terug naar trainers

van Veldhoven Harm

© kv mechelen
2012

geboortedatum 28 september 1962
geboorteplaats Luyksgestel  (Nederland)
nationaliteit Belg  (genaturaliseerd)
trainersperiode sinds 25 mei 2012
spelerscarrière De Raven Luyksgestel   (1968-1979)
KFC Lommelse SK   (1979-1985)
KFC Germinal Ekeren   (1985-1990)
RWD Molenbeek  (1990-1992)
KFC Lommelse S K   (1992-1999)
trainerscarrière KFC Lommelse SK   (1999-januari 2000) (assistent-trainer)
KFC Lommelse SK   (januari 2000-oktober 2002)  (hoofdtrainer)
KFC Strombeek   (december 2002-2003)
FC Molenbeek Brussels Strombeek   (2003-2004)
Cercle Brugge KSV   (2004-2007)
KFC Germinal Beerschot Antwerpen   (2007-november 2008)
SV Roda JC   (november 2008-2012, Nederland)

fiche laatst bijgewerkt in mei 2012