↑ Terug naar trainers

Van Damme Kamiel

 
© panini

geboortedatum 17 december 1943
geboorteplaats Mechelen
nationaliteit Belg
trainersperiode 01-05-1981   –   01-03-1982
spelerscarrière KV Mechelen
K. Berchem Sport
VC Rotselaar
KFC Dessel Sport
trainerscarrière speler-trainer KFC Dessel Sport   (1978-1981)
KV Mechelen   (1981-1982)
assistent-trainer R. Antwerp FC   (1987-1990)
KFC Dessel Sport   (1990)
palmares bij KVM promotie naar eerste klasse in 1981
opmerking gegevens over trainerscarrière onvolledig

fiche laatst bijgewerkt in november 2011