↑ Terug naar trainers

Reynders Willy


© panini

geboortedatum 16 april 1954 
geboorteplaats Geel
nationaliteit Belg
trainersperiode 23-08-1995   –   14-10-1996
spelerscarrière FC Excelsior Vorst   (1964-1973)
Looi Sport   (1973-1985)
trainerscarrière jeugd Looi Sport
Standard Viversel   (1985-1987)
Eendracht Gerhees Oostham   (1987-1990)
SK Bree   (1991)
assistent-trainer K. Beerschot VAV   (1992)
assistent-trainer KSK Beveren   (1992-1994)
assistent-trainer KV Mechelen   (1994-1995)
hoofdtrainer KV Mechelen   (23/08/1995-14/10/1996)
KSK Tongeren   (1997)
KSC Lokeren   (1997-augustus 1999)
K. Sint-Truidense VV   (1999-2001)
jeugdtrainer + scout KSC Lokeren OV   (2004-2006)
+ even hoofdtrainer ad interim tijdens het seizoen 2004-2005
technisch directeur KRC Genk   (2006-25/12/2008)
jeugdtrainer + scout KSC Lokeren OV   (2009-2010)
sportief directeur KSC Lokeren Oost-Vlaanderen   (sinds 2010)

fiche laatst bijgewerkt in november 2011