↑ Terug naar trainers

Meeuws Walter

 

 

geboortedatum 11 juli 1951
geboorteplaats Gierle
nationaliteit Belg
trainersperiode 01-07-1994   –   22-08-1995
spelerscarrière VC Gierle   (1968-1970)
RC Mechelen   (1970-1972)
K. Beerschot VAV   (1972-1978)
Club Brugge KV   (1978-1981)
R. Standard de Liège   (1981-1984)
Amsterdam FC Ajax   (juli 1984-september 1985)
KV Mechelen   (1986-1987)
trainerscarrière K. Lierse SK   (1987-maart 1988)
assistent-trainer Rode Duivels   (maart 1988-juni 1989)
bondscoach Rode Duivels   (juni 1989-februari 1990)
K. Sint-Truidense VV   (1990-1991)
KAA Gent   (1993-1994)
KV Mechelen   (01/07/1994-22/08/1995)
KFC Tielen   (1996)
KFC Lommelse SK   (1996-1998)
K. Lierse SK   (1998-2001)
Gençlerbirligi SK   (2001-december 2001, Turkije)
Raja Casablanca   (januari 2002-januari 2003, Marokko)
Al-Ittihad   (november 2002-november 2003, Qatar)
technisch directeur Al-Jazeera   (mei 2005-mei 2006, Ver. Ar. Emiraten)
KSK Beveren   (2006-maart 2007)
FAR Rabbat   (2009-maart 2010, Marokko)
Wadi Degla FC   (sinds 2010, Egypte)

fiche laatst bijgewerkt in november 2011