↑ Terug naar trainers

Leekens Georges

 

 

 

geboortedatum 18 mei 1949
geboorteplaats Meeuwen
nationaliteit Belg
trainersperiode 01-07-1991   –   10-07-1992
spelerscarrière Sporting Houthalen   (1958-1969)
KFC Dessel Sport   (1969-1970)
R. Crossing Club de Schaarbeek   (1970-1972)
Club Brugge KV   (1972-1981)
K. Sint-Niklase SK   (1981-1984)
trainerscarrière KSV Cercle Brugge   (1984-1987)
RSC Anderlechtois   (1987-1988)
KV Kortrijk   (1988-1989)
Club Brugge KV   (1989-1991)
KV Mechelen   (1991-1992)
Trabzonspor Kulübü   (1992-oktober 1993, Turkije)
KSV Cercle Brugge   (november 1993-1994)
R. Charleroi SC   (1994-1995)
R. Excelsior Mouscron   (1995-januari 1997)
bondscoach Rode Duivels   (21/01/1997-20/08/1999)
K. Sporting Lokeren Sint-Niklaas Waasland   (september 1999-2001)
SV Roda JC   (2001-2002, Nederland)
Bondscoach Algerije   (januari 2003-juli 2003)
R. Excelsior Mouscron   (2003-2004)
KAA Gent   (2004-2007)
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen   (2007-maart 2009)
Al-Hilal Riyadh   (maart 2009-mei 2009, Saudi-Arabië)
KV Kortrijk   (mei 2009-2010)
bondscoach Rode Duivels   (11/05/2010 – 13/05/2012)
Club Brugge KV  (sinds 2012)
palmares bij KVM bekerfinale in 1992

fiche laatst bijgewerkt in mei 2012