↑ Terug naar trainers

Künnecke Ernst-August

  geboortedatum 3 januari 1938
overleden op 16 maart 2002 in Mechelen
nationaliteit Duitser
trainersperiode 15-01-1985   –   01-02-1986
spelerscarrière Hannover 96
VfV Hildesheim
Arminia Hannover
trainerscarrière FC Tuttlingen   (1967-1969)
Patro Eisden   (1969-1971)
RC Mechelen   (1971-1976)
VfR Heilbronn   (1976-1977)
KFC Winterslag   (1977-1979)
K. Lierse SK   (1979-1981)
K. Waterschei SV THOR   (1981-1983)
FC Basel   (1983-november 1984, Zwitersland)
KV Mechelen   (15/01/1985-01/02/1986)
KRC Genk   (01/07/1988-03/11/1988)
FC Basel   (november 1989-1992, Zwitserland)
TuS Celle FC   (Zwitserland)
SC Brühl Saint-Gall   (Zwitserland)
jeugdverantwoordelijke SG Dynamo Dresden   (Duitsland)
FC Kreuzlingen   (1997-1998, Zwitserland)
FC Rita Berlaar   (1998-…)

fiche laatst bijgewerkt in 2002