↑ Terug naar trainers

Krol Rudolf Jozef ‘Ruud’

 
© panini

geboortedatum 24 maart 1949
geboorteplaats Amsterdam
nationaliteit Nederlander
trainersperiode 01-07-1989   –   12-12-1989
spelerscarrière Rood-Wit   (tot 1968)
Amsterdam FC Ajax   (1968-1980)
Vancouver Whitecaps   (1980, Canada)
SSC Napoli   (1980-1984, Italië)
AS Cannes   (1984-1986, Frankrijk)
trainerscarrière Servette FC   (1990-1991, Zwitserland)
Al-Zamalek FC   (1994-1999, Egypte)
nationale jeugd Egypte   (1994-1995)
assistent-trainer Egypte   (1995-1996)
assistent-trainer Nederland   (2000-2002)
assistent-trainer Amsterdam FC Ajax   (2002-2006)
AC Ajaccio   (2006-2007, Frankrijk)
Al-Zamalek FC   (2007-2008, Egypte)
Orlando Pirates FC   (sinds 2008, Zuid-Afrika)

fiche laatst bijgewerkt in november 2011