↑ Terug naar trainers

Janković Aleksandar

Jankovic Aleksandar 2014-2015 © kvmechelen

geboortedatum 6 mei 1972
geboorteplaats Belgrado  (Joegoslavië)
nationaliteit Serviër
trainersperiode 1 juni 2014 – 6 september 2016
spelerscarrière FK Rode Ster Belgrado  (1980-1991)
Bonnyrigg White Eagles FC  (1991-1992, Australië)
AS Cherbourg Football  (1992-1994, Frankrijk)
Pau FC  (1994-1996, Frankrijk)
Kansas City Wizards  (1996-1997, Verenigde Staten)
trainerscarrière FK Rode Ster Belgrado  (2000-2002, assistent)
PFC Levski Sofia  (2002-2003, assistent, Bulgarije)
FK Rode Ster Belgrado  (2003-2004, assistent)
FC Metalurh Donetst  (2004-2005, assistent, Oekraïne)
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen  (juni – december 2005, assistent)
FC Lokomotiv Moskou  (jan. 2006 – juni 2006, assistent, Rusland)
FK Rode Ster Belgrado  (juni 2006 – november 2007, scouting)
FK Rode Ster Belgrado  (november 2007-2008)
Servië  (2008 – april 2009, scouting)
SC Lokeren Oost-Vlaanderen  (april 2009 – oktober 2009)
Zonder club  (november 2009 – november 2010)
Servië U21  (november 2010 – december 2012)
FK Rode Ster Belgrado  (augustus 2012 – maart 2013)
Zonder club  (maart 2013 – 2014)
KV Mechelen  (1 juni 2014 – 6 september 2016)
R. Standard de Liège  (sinds 6 september 2016)

fiche laatst bijgewerkt in september 2016