↑ Terug naar trainers

Jacob Gunter

 
© kv mechelen

geboortedatum 10 mei 1968 
geboorteplaats K. Sint-Truidense VV
nationaliteit Belg
trainersperiode 01-02-1999   –   30-06-1999   (samen met Valère Billen)
01-07-1999   –   11-06-2000   (alleen hoofdtrainer)
spelerscarrière K. St-Truidense VV   (1979-1989)
Standard de Liège   (1989-1991)
RWD Molenbeek   (1991-1997)
KV Mechelen   (1997-1999)
trainerscarrière co-trainer KV Mechelen   (01/02/1999-30/06/1999)
hoofdtrainer KV Mechelen   (01/07/1999-11/06/2000)
technisch directeur KRC Genk   (sinds augustus 2011)
opmerking tussen 2000 en 2011 in het voetbal actief als analist voor TV
palmares bij KVM kampioen tweede nationale 1999

fiche laatst bijgewerkt in november 2011