↑ Terug naar trainers

Heylens Georges


© kv mechelen

geboortedatum 8 augustus 1941 
geboorteplaats Etterbeek
nationaliteit Belg
trainersperiode 04-11-1996   –   31-05-1997
spelerscarrière RSC Anderlechtois   (1951-1973)
trainerscarrière R. Union Saint-Gilloise   (1974-1977)
KV Kortrijk   (1977-1979)
KSC Eendracht Aalst   (1980-1983)
RFC Seraing   (1983-1984)
Lille OSC   (1984-1989, Frankrijk)
K. Beerschot VAV   (juli-november 1989)
R. Charleroi SC   (december 1989-1991)
RFC Seraing   (1992-1995)
Gençlerbirligi SK   (1995-1996, Turkije)
KV Mechelen   (04/11/1996-31/05/1997)
Armée Royale   (1997-2001)
FC Athois   (2001-2003)
R. Léopold Uccle FC   (2003-2004
UR Namur   (december 2008-2010)

fiche laatst bijgewerkt in 2010