↑ Terug naar trainers

Demol Stéphane Auguste ‘Stef’

© kv mechelen
2002-2003

geboortedatum 11 maart 1966
geboorteplaats Bosvoorde
nationaliteit Belg
trainersperiode 01-07-2002   –   09-12-2002
spelerscarrière FC Drogenbos    (1975-1980)
RSC Anderlecht   (1980-1988)
Bologna 1909 FC   (1988-1989, Italië)
FC Porto   (1989-1990, Portugal)
Toulouse FC   (1990-1990/1991, Frankrijk)
R. Standard de Liège   (1990/1991-1993)
Cercle Brugge KSV   (1993-1994)
SC Braga   (1994-1995, Portugal)
Panionios GS   (1995-1996, Griekeland)
FC Lugano   (1996-1997, Zwitserland)
SC Toulon   (1996/1997-1998, Frankrijk)
FC Denderleeuw   (1998-1999)
trainerscarrière speler-trainer SK Halle   (1999-2000)
KFC Turnhout   (2000-2001)
KFC Verbroedering Geel   (2001-2002)
KV Mechelen   (2002)
FC Denderleeuw   (2003)
Egaleo FC   (2004-2005, Griekenland)
assistent-trainer R. Standard de Liège   (2005-2006)
assistent-trainer Rode Duivels   (2006-2008)
Ethnikos Achna FC   (2008-2009, Griekenland)
Sporting du Pays de Charleroi   (2009-31/10/2009)
Aris Limassol   (januari 2010-juni 2010, Cyprus)
PAS Giannina FC  (juni 2010-november 2011, Griekenland)
FC Molenbeek Brussels Strombeek  (sinds februari 2012)
voorzitter Verbroedering Beersel Drogenbos  (sinds maart 2012)

fiche laatst bijgewerkt in maart 2012