↑ Terug naar trainers

de Mos Aad


 © panini

 

geboortedatum 27 maart 1947
geboorteplaats Den Haag
nationaliteit Nederlander
trainersperiode 01-02-1986   –   30-06-1989
spelerscarrière ADO Den Haag   (tot 1965)
RVC Rijswijk   (1965-1967)
Wilhelmus Voorburg   (1967-1970)
SBV Excelsior Rotterdam   (1970-1973)
trainerscarrière Wilhelmus   (1973-1975)
De Valkeniers   (1975-1978)
RVC   (1979-1980)
jeugd Amsterdam FC Ajax   (1980- maart 1981)
Amsterdam FC Ajax   (maart 1981-juni 1981)
assistent-trainer Amsterdam FC Ajax   (1981-1982)
Amsterdam FC Ajax   (1982-06/05/1985)
KV Mechelen   (01/02/1986-30/06/1989)
RSC Anderlechtois   (1989-1992)
PSV Eindhoven   (1993-september 1995)
SV Werder Bremen   (1995-1996, Duitsland)
R. Standard de Liège   (1997-1998)
Real Sporting de Gijón   (1998-1999, Spanje)
Urawa Red Diamonds   (1999-2000, Japan)
technisch directeur KV Mechelen   (2000-07/08/2002)
Al-Hilal Riyadh   (2003-2004, Saoedi-Arabië)
Verenigde Arabische Emiraten   (2004-2005)
SBV Vitesse Arnhem   (2006-28/04/2008)
Athlitikos Omilos Nea Kavala   (29/01/2010-02/04/2010, Cyprus)
Sparta Rotterdam   (03/04/2010-18/05/2010)
palmares bij KVM bekerwinnaar in 1987
Europabeker voor bekerwinnaars in 1988
Europese Supercup 1988
landstitel in 1989

fiche laatst bijgewerkt in november 2011