↑ Terug naar trainers

Czerniatynski ‘Czernia’ Alexandre ‘Alex’

 
© kv mechelen

geboortedatum 28 juli 1960
geboorteplaats Charleroi
nationaliteit Belg
trainersperiode 12-12-2002   –   13-08-2003
spelerscarrière R. Charleroi SC   (1978-1981)
R. Antwerp FC   (1981-1982)
RSC Anderlecht   (1982-1985)
R. Standard de Liège   (1985-1989)
R. Antwerp FC   (1989-1993)
KV Mechelen   (1993-1996)
KFC Germinal Ekeren   (1996-oktober 1997)
R. Tilleur FC Liègeois   (oktober 1997-februari 1999)
K. Kampenhout SK   (2000-2001)
trainerscarrière -18-jarigen R. Standard de Liège
-16-jarigen + C-kern KV Mechelen
assistent-trainer KV Mechelen   (2002-12/02/2002)
hoofdtrainer KV Mechelen   (12/02/2002-18/08/2003)
assistent-trainer KV Mechelen   (18/08/2003-2004)
K. Kampenhout SK   (december 2004-2006)
R. Union Saint-Gilloise   (2006-2007)
KSK Beveren   (2007-maart 2008)
Sportief adviseur KSK Beveren   (maart 2008-2008)
KSK Beveren   (2008-april 2009)
RFC Tournai   (februari 2010-2010)
R. Olympic Club de Charleroi-Marchienne   (2010-oktober 2011)
SK Sint-Niklaas (sinds januari 2012)

fiche laatst bijgewerkt in januari 2012