↑ Terug naar trainers

Brys Marc

 
© kv mechelen

geboortedatum 10 mei 1962
geboorteplaats Antwerpen
nationaliteit Belg
trainersperiode 28 mei 2010 – 14 mei 2012
spelerscarrière K. Beerschot VAV  (1972-1978)
KFC Olympia Wilrijk (1978-1993)
SC Merksem  (1993-1994)
KFC Olympia Wilrijk  (1994-1997)
SV Willebroek  (1997-1998)
trainerscarrière Delta Londerzeel  (1998-2001)
K. Berchem Sport  (2001-2003)
KFC Germinal Beerschot Antwerpen  (2003-september 2005)
KMSK Deinze  (januari 2006-mei 2006)
KFC Germinal Beerschot Antwerpen  (2006-2007)
R. Excelsior Mouscron  (2007-december 2007)
FC Eindhoven  (2008-2009, Nederland)
FC Den Bosch  (2009-2010, Nederland)
KV Mechelen  (28/05/2010 – 14/05/2012)

fiche laatst bijgewerkt in mei 2012