↑ Terug naar Voorzitters

Delvaulx Théophile

 

 

geboortedatum
overleden op
voorzittersperiode
naast het voetbal

 

9 maart 1881
8 april 1979
oktober 1904 – september 1906
Op het moment van z’n voorzitterschap is hij nog student.
Nadien directeur van het Ministerie voor pensioenen voor de mijnwerkers.

fiche laatst bijgewerkt in november 2011