↑ Terug naar trainers

Vercauteren Franky


© kv mechelen

geboortedatum 28 oktober 1956
geboorteplaats Sint-Jans-Molenbeek
nationaliteit Belg
trainersperiode 01-06-1997   –   30-06-1998
sinds 05-01-2014
spelerscarrière RSC Anderlechtois   (1963-1987)
FC Nantes   (1987-1990)
RWD Molenbeek   (1990-1993)
trainerscarrière jeugd CS Braine   (1993-1994)
jeugd KV Mechelen   (1994-1997)
KV Mechelen   (1997-1998)
assistent-trainer RSC Anderlecht   (1998-september 1998)
co-trainer RSC Anderlecht   (september 1998-1999)
assistent-trainer RSC Anderlecht   (1999-februari 2005)
RSC Anderlecht   (februari 2005-12/11/2007)
assistent-trainer Rode Duivels   (05/05/2008-april 2009)
bondscoach ad interim Rode Duivels   (april 2009-augustus)
KRC Genk   (03/12/2009-17/08/2011)
Al-Jazira Club   (augustus 2011-08/03/2012, Verenigde Arabische Emiraten)
Sporting Clube de Portugal   (24/10/2012-07/01/2013)

fiche laatst bijgewerkt in januari 2014