↑ Terug naar trainers

Spurgeon Keith

foto van bij Ajax in 1961-1962

 

geboortejaar 1933
overleden in 1990
nationaliteit Engelsman
trainersperiode 30-01-1969   –   30-06-1970
spelerscarrière Margate FC   (1952-1953)
Leytonstone FC   (1953-1955)
Margate FC   (1955-1956)
Folkestone Town FC   (1956-1957)
Herne Bay FC  (1957-1960)
Snowdown Colliery Welfare FC   (1960)
trainerscarrière Amsterdam FC Ajax   (1961-1962, Nederland)
Fusie Club Blauw-Wit Amsterdam   (Nederland)
AGOVV Apeldoorn   (Nederland)
bondscoach Libië   (1967-1968)
Dallas Tornado   (1968, Verenigde Staten)
K. Lierse SK   (1970-november 1970)
AIK Stockholm   (1975, Zweden)
APOEL FC Nicosia   (1977-1978, Cyprus)
Landskrona BoIS   (1979-1980, Zweden)

fiche laatst bijgewerkt in november 2011