↑ Terug naar trainers

Maes Pieter

 
© kv mechelen

geboortedatum 1 juni 1964
geboorteplaats Schoten
nationaliteit Belg
trainersperiode 01-07-2006  –  19-05-2010
spelerscarrière Lutlommel VV   (1973-1981)
KFC Lommelse SK   (1981-1989)
KRC Mechelen   (1989-1990)
RSC Anderlecht   (1990-1995)
KSK Beveren   (1995-1996)
R. Standard de Liège   (1996-1998)
KFC Germinal Beerschot Antwerpen    (1999-2001)
trainerscarrière FC Verbroedering Meerhout   (2001-2002)
KFC Verbroedering Geel   (2002-2006)
KV Mechelen   (2006-2010)
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen   (sinds 2010)
palmares bij KVM promotie naar eerste nationale in 2007
bekerfinalist 2009

fiche laatst bijgewerkt in november 2011