↑ Terug naar trainers

Hulshoff Bernardus ‘Barry’ Adriaan

 
© kv mechelen

geboortedatum 30 september 1946
geboorteplaats Deventer
nationaliteit Nederlander
trainersperiode 30-01-2001   –   16-12-2001
spelerscarrière Zeeburgia Amsterdam   (1957-1964)
Amsterdam FC Ajax   (1964-1977)
MVV Maastricht   (1977-1979)
Grazer AK   (1983, Oostenrijk)
trainerscarrière manager Fortuna Sittard   (1979-1980)
manager + juniorentrainer Grazer AK   (1982-1983, Oostenrijk)
assistent- en hoofftrainer FC Wuustwezel   (1983-1986)
assistent-trainer Amsterdam FC Ajax   (1986-december 1987)
co-trainer Amsterdam FC Ajax   (januari 1988-1988)
assistent-trainer Amsterdam FC Ajax   (1988-1989)
K. Lierse SK   (1989-februari 1991)
FC Ioannina   (maart 1991, Griekenland)
MVV Maastricht   (1992-1993)
KVC Westerlo   (november 1993-1996)
KSK Beveren   (maart 1996-juni 1996)
K. Beerschot VAC   (januari 1997-juni 1997)
K. Sint-Truidense VV   (juli 1997-05/03/1998)
KSC Eendracht Aalst   (1998-mei 2000)
KV Mechelen   (30/01/2001-16/12/2001)
directeur Willem II   (2002-maart 2004)
jeugd(coördinator), beloften KVC Westerlo    (sinds 2007)
opmerking 1 Was in 1988 trainer van AFC Ajax toen het de EC-finale verloor tegen KVM.
opmerking 2 Trok zich in 2000 na de dood van z’n echtgenote een half jaar terug uit het voetbal.

fiche laatst bijgewerkt in november 2011