↑ Terug naar trainers

Canjels Leonard ‘Leo’

 

© panini

geboortedatum 1 april 1933
geboorteplaats Princenhage
overleden op 26 mei 2010 in Breda
nationaliteit Nederlander
trainersperiode 01-07-1982   –   20-12-1984
spelerscarrière VV Baronie
NAC Breda
trainerscarrière VV Dongen   (1962-1963)
VV Baronie   (1963-1964)
VV Internos   (1964-1965)
assistent-trainer NAC Breda   (1965-1968)
hoofdtrainer NAC Breda   (1968-1971)
Club Brugge KV   (1971-1973)
MVV Maastricht   (1973-1975)
K. Beringen FC   (1977-1979)
KSV Cercle Brugge   (1979-1982)
KV Mechelen   (01/07/1982-20/12/1984)
KSC Eendracht Aalst   (1985-1987)
K. Patro Eisden   (1987-1989)
K. Boom FC   (1989-1990)
KVV Overpelt-Fabriek   (1990-1993)
palmares bij KVM kampioen tweede nationale in 1983

fiche laatst bijgewerkt in mei 2010