Terug naar trainers

Caluwé Tom

2016-2017 © kv mechelen

geboortedatum 11 april 1978
geboorteplaats Rumst
nationaliteit Belg
trainersperiode 6 september 2016 – 11 september 2016
23 oktober 2017 – 1 november 2017
spelerscarrière K. Londerzeel SK  (1985-1988)
KRC Mechelen  (1988-1991)
KV Mechelen  (1991 – januari 2000)
Willem II Tilburg  (januari 2000 – januari 2006, Nederland)
FC Utrecht  (januari 2006 – 2009, Nederland)
Al-Wakrah SC  (2009 – 2010, Qatar)
K. Sint-Truidense VV  (2010 – 15/01/2011)
AEK Larnaca  (2011, Cyprus)
K. Londerzeel SK  (2011-2014)
trainerscarrière Assistent-trainer KV Mechelen  (30 juni 2014-6 september 2016)
Hoofdtrainer KV Mechelen  (6 september-11 september 2016)
Assistent-trainer KV Mechelen  (11 september 2016-23 oktober 2017)
Hoofdtrainer KV Mechelen  (23 oktober 2017-1 november 2017)
Assistent-trainer KV Mechelen  (1 november 2017-…)
opmerking Nam 2 keer de honneurs waar als hoofdtrainer, dit was telkens ad
interim en met Sven Swinnen en Jugoslav Lazić aan z’n zijde.

fiche laatst bijgewerkt in november 2017