↑ Terug naar trainers

Bulatović Nedeljko ‘Ned’

 
© panini

geboortedatum 19 april 1938
geboorteplaats Novi Sad
nationaliteit Joegoslaaf
trainersperiode 01-07-1979   –   01-05-1981
spelerscarrière FK Vojvodina
Enschedese Boys  (Nederland)
FC Twente  (1965-1966, Nederland)
NEC   (1966-1967, Nederland)
Sittardia   (1967-1968, Nederland)
Fortuna SC   (1968-1969, Nederland)
trainerscarrière KSK Tongeren
R. Standard de Liège   (november 1973-1974)
SBV Vitesse Arnhem   (1974-september 1975)
K. Sint-Niklase SK  (1975-1978)
KV Mechelen   (01/07/1979-01/05/1981)
KV Oostende   (1982-1984)
KFC Winterslag   (1984-1986)
KSC Eendracht Aalst   (1988)
opmerking gegevens over trainerscarrière onvolledig

fiche laatst bijgewerkt in november 2011