Terug naar trainers

Ferrera y Caro Yannick

2016-2017 © kv mechelen

geboortedatum 24 september 1980
geboorteplaats Ukkel
nationaliteit Belg
trainersperiode 12 september 2016 – 23 oktober 2017
Contract op 17 maart 2017 verlengd tot 2019, op 23 oktober ontslagen.
spelerscarrière RSC Anderlecht   (1988-1996)
KV Mechelen   (1996-1998)
FC Denderleeuw   (1998-1999)
KV Mechelen   (1999-2000)
KSK Beveren   (2000-2001)
AFC Tubize   (2001-2002)
SK Lombeek-Liedekerke  (2002-2003)
R. SCUP Dieleghem Jette   (2003-oktober 2003)
trainerscarrière Maccabi Brussels   (2002-2004, jeugd)
RSC Anderlecht   (2004-2010, jeugd)
KAA Gent  (2010-2011, video-analist)
Al-Shabab   (19/01/2011-14/07/2012, assistent, Saoedi-Arabië)
Sporting du Pays de Charleroi   (14/07/2012-14/02/2013)
K. Sint-Truidense VV   (24/05/2013-07/09/2015)
R. Standard de Liège   (07/09/2015-06/09/2016)

fiche laatst bijgewerkt in oktober 2017